| AHappyDay a întrebat:

Care dintre antivirusurile de mai jos este mai bun(nu veniti cu alte recomandari, ma refer strict la ele):
1.Bitdefender total security 2012
2. Kaspersky pure 2.0 total security.

6 răspunsuri:
| AHappyDay explică:

Tu chiar nu ai citit intrebarea?! Am intrebat care este mai bun dintre ele pentru ca in diverse topuri apare ba unul ba altul. Deci as aprecia daca mi-ai raspunde EXACT la intrebare.

| Elvina a răspuns:

Orice antivirus din lume e bun. Activeaza-l si te va ajuta. Bafta!

| darkmy a răspuns:

@Elvina gresit.

Ai uitat sa specifici ce PC ai, dar in orice caz recomand Bitdefender peste Kaspersky.

| AHappyDay explică (pentru darkmy):

Este un sistem performant. 6GB ram, placa video ati radeon 6570 2GB procesor dual-core de 3, 0GHZ.

| darkmy a răspuns (pentru AHappyDay):

Categoric Bitdefender.
Si desigur ar mai veni vorba si de pret intre cele doua, Bitdefender fiind mai ieftin.

| zookey a răspuns:

Bitdefender ca e mereu primul in topuri.