| Zamfira2sweet a întrebat:

Norton Security
Știe cineva vreo promoție pentru Norton Security pe mai mult de 3 luni?
Eu am găsit una aici: http://www.mocasoft.ro/norton-security-serial-licenta-gr atis/
Dar este doar pentru 3 luni iar eu vreau pe o. Perioada mai mare

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Daca ai gasi pe o durata mai mare, atunci nu ar mai fi un soft platit, ar fi gratis pentru toti. Singura sansa este sa cauti tot timpul astfel de oferte sau sa schimbi antivirusul cu unul gratuit gen AVG, Avast...