| florin752010 a întrebat:

Vreau si eu sa instalez Avira Internet Security 2012. Am avut pana acum cu licenta gratis 6 luni de pe Facebook, dar expira astazi licenta. Nu am gasit sa-mi reinoiesc licenta (promotii gratis). Daca puteti sa ma ajutati ...licenta 6 luni, sau 12 luni.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îţi recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 6 free (Avira 2012 free ori AVG 2012 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale. Succes şi numai bine!

| ROB3RT89 a răspuns:

Poftim,un mic search nu e chiar asa de greu!=>http://h33t.com/......etails.php

| florin752010 explică:

Avast! 7, nu Avast 6

| florin752010 explică:

Si, Robert, decat sa descarci toate pocnitorile crack-uite de pe site-uri ciudata, sa te umpli de virusi, mai bine stai fara sau pui unul gratis.
Cati ani ai tu de poti sa dai asemenea indicatii?