| Raul21jsjshsh a întrebat:

Nu merge sa ma loghez cu contul de yahoo.mail.Spune ca nu o recunoaste...va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Nicolaie_Nico_1983 a răspuns:

Nu merge

| Mario_Mario_1978 a răspuns:

Nu ma pot loga la mail. De 3anii am. Si acum nu merge. Parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odată cu actualizarea termenilor de confidențialitate din 25 mai 2018, cu adoptarea noilor reguli, se pare că Yahoo a șters acele conturi, neavând vârsta necesară(minim 16 ani).

| Ora de net a răspuns:

Buna, Raul,

Poti incerca sa iti recuperezi contul accesand https://login.yahoo.com/forgot

Pe viitor, te sfatuim sa iti securizezi conturile (adresa de email, conturile pe retele sociale) setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ sau numarul de telefon. Astfel, le vei putea recupera in cazul in care acestea au fost compromise.