| Sabou_Gabriel_1995 a întrebat:

Nu ştiu dacă am ales corect categoria, dar am o mica problemă:
Într-o noapte am fost sunat de un număr necunoscut pe Whatsapp. Dacă era o dată, ziceam că e greseala, dar sunase de încă 2 ori. Problema e că la întrebarea "Cine eşti?" nu spune nimic. Cum pot afla cine mă sunase?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Edyy5555 a răspuns:

Salut nu poti afla daca suna de pe cartela si nu este abonament e nasol ceea ce poti sa faci este sa blochezi apelurile si cam atat. Nu te panica sunt oameni care nu au alta treaba sau colegii iti fac o farsa. Sleep tight

| Edyy5555 a răspuns (pentru Edyy5555):

Multumesc pentru funda.

2 răspunsuri:
| Adriann007 a răspuns:

Blocheaza-l si gata, ce te mai framanta cine te-a sunat.