| YoFlappy1234 a întrebat:

Ne regăsim la capitolul Telefonie. De trei zile în coace ma tot suna un număr necunoscut, adică imi spune: NECUNOSCUT si cand îi răspund, el imi spune că știu unde locuiesc, dar nu imi zice locatia si imi închide apelul. Astăzi inca nu m-a sunat dar cel mai probabil ma va suna iar. Cred ca ma suna de vreo sase ori pe zi, stie cineva cum pot afla ce e cu numărul asta necunoscut si ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| DovleacTurbat a răspuns:

Pai daca esti sigur ca nu te-ai certat, intrat in conflicte cu cineva poate fi "vreo farsa" de prost gust. Nu poti recunoaste vocea? Du-te la politie, inregistreaza o convorbire sa ai si dovada ca pana la urma "stiu unde locuiesti" suna a amenintare si lasa-i sa-si faca treaba.

| YoFlappy1234 explică (pentru DovleacTurbat):

Mersi 0mule! Asa o sa fac. Te declar castigator!

5 răspunsuri:
| costinvlad a răspuns:

Pai ai putea gasi programe antivitus sau de la ESET cred NOD32 sau altele si poate arata nr si il blochezi.

| costinvlad a răspuns:

P.S. Daca ai schimbat cartela de nenunarate ori si nu avea cine sa ii dea nr tau este hacker.

Răspuns utilizator avertizat
| EraserHead a răspuns:

Daca nu vrei sa te mai sune blocheaza-i numarul. Ori e un prostanac care vrea sa te sperie ori cine stie ce prost/mafiot/pedofil/. Din ce am vazut cred ca trebuie sa ii sti numarul ca sa il blochezi. Schimba cartela.