| Anonimul92739292 a întrebat:

eu sunt nascut pe 12 octombrie 2007 asa ca nu am implinit 13 ani. Pana acum aveam un cont Facebook cu data mea de nastere fake, am decis sa imi pun data mea de nastere reala si m-a scos de pe cont si am decis sa ma conectez din nou, dar nu a mers.
Nu stiu daca atunci cand o sa am 13 ani impliniti o sa pot sa ma conectez din nou la cont sau contul meu a fost sters?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Contul ti-a fost blocat, pentru ca a fost ilegal, avand sub 13 ani.
Nu-l vei mai putea folosii niciodata, fiindca au adresa ta de IP si vei fii detectat.

| Anonimul92739292 explică (pentru Violleta2022):

Nici cand voi face 13 ani?

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Anonimul92739292):

Nu cred, va trebui sa iti faci alt cont

| callerofthestorms a răspuns (pentru Violleta2022):

Bine ar fi fost sa fie doar IP-ul pe care ti-l baneaza, ai fi putut sa faci mii de conturi noi fara nicio problema.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimul92739292):

Contul odata blocat pentru identitate falsa este sters, deci nu mai ai cum sa-l recuperezi.
Dar iti poti face alt cont, nou, cand vei implini 13 ani.
Ai grija sa-ti pui datele reale (nume, prenume, data de nastere), ca in caz de cineva iti preia contul, sa poti dovedii cu un act de identitate, ca e tu esti propietarul contului.

11 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai normal, te joci asa? Te-a considerat neserios. Pune domne datele corecte sa stie omul cu cine sta de vorba. Desi ai voie sa o schimbi macar odata fara probleme totusi. Ai dat de un moderator mai al dracu, era pe faza si te-a ars.

| aditimus a răspuns:

Asa se vorbeste?

| Mirel4412 a răspuns:

Contul tau e blocat temporar, pana data va indica ca ai peste 18 sau 16 ani.

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Contul a fost facut inainte de a implini minimul de 13 ani, prin urmare a fost dezactivat permanent. Puteai sa-ti introduci data nasterii corecta si cand faceai 15, tot iti dezactiva contul... deoarece a fost facut inainte de a implini 13 ani

| floreadan a răspuns:

Cel mai probabil va trebui sa-ti faci un alt cont.

| randomgui a răspuns:

13 ani adica treci clasa a 5 a nu? pana in clasa a 4 a eu zic ca ar fi trebuie sa stii sa scrii i-mi

| randomgui a răspuns (pentru randomgui):

A 6 a/ a 7 a nu a 5 a happy