| x2gk9r a întrebat:

Salut…
Aseara cei de la insta din greseala mi-a suspendat contul fara motiv, am trimis video precum ca sunt eu si adresa de email si dupa cateva minute am primit email ca pot folosi contul si ca a fost o greseala…chestia e ca doar in browes merge sa ma conectez dar in aplicatia Instagram nu merge
Apare scrisul asta cand vreau sa ma conectez ‘Sorry, there was a problem with your request’
Sfaturi?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iesi din contul tau (pe telefon) si intra din nou (cu numele si parola).
Daca nu reusesti, intra din browser la setari si vezi daca telefonul tau este asociat contului sau este interzis.

| x2gk9r explică (pentru Bula):

Am incercat si pe alt tel si tot asa scrie cand vreau sa ma conectez…

| Bula a răspuns (pentru x2gk9r):

Intra de pe un calculator in contul tau, cu browser Mozilla Firefox, iar la setari vezi daca telefonul nu este tinut blocat!

| x2gk9r explică (pentru Bula):

Te rog ajuta ma

| Bula a răspuns (pentru x2gk9r):

Aseaza-te langa un calculator, care are browser Mozilla Firefox instalat!

| x2gk9r explică (pentru Bula):

Nu am cum sa vad pe calculator daca e blocat tel sa nu ma pot conecta intelegi?

| Bula a răspuns (pentru x2gk9r):

Nu.
Alta sansa nu prea ai.