| x2gk9r a întrebat:

Salut…
Am incercat sa ma conectez pe insta si imi apare mesajul asta ‘Sorry was a problem with a request’ am reinstalat aplicatia tot si chestia e ca doar in browes merge in aplicatie nu, am incercat de pe alt tel sa vad daca merge si nici cum nu merge.
Am trimis si email nu imi raspunde nimeni ce sa fac?

6 răspunsuri:
| carevaescu a răspuns:

E de la iPhone 12.
Crăciun fericithappy

| x2gk9r explică (pentru carevaescu):

Nu are cum, nici pe tel celalalt nu merge.

| Anonimboy111 a răspuns:

Ai primit report uri sau ai trimis poze neadecvate(nud, sange etc)

| x2gk9r explică (pentru Anonimboy111):

Chestia e ca contul merge doar in browes nu merge sa ma conectez in aplicatie si nici pe alt telefon.

| andreea1baratiu a răspuns:

Poate fi din mai multe motive. Cont suspendat, cineva ti-a dat raport, probleme de conexiune sau de parolă, sau adresa ta de IP este temporar blocată.

| x2gk9r explică (pentru andreea1baratiu):

Chestia e ca contul merge in browes dar aplicatia sa ma loghez in el nu merge