| JusTPauL a întrebat:

Mi-am făcut cont pe Netflix premium și acolo scrie ca poate fi folosit pe 4 ecrane+
Dar nu înțeleg exact la ce se refera.
Adică în pot folosi pe telefon, tableta, desktop, laptop?
Sau îl pot folosi eu pe pc și telefon și dacă mai dau contul și la alta persoana poate sa se loghez și ea pe doua dispozitive?
Exista ceva monitorizare pentru asa ceva sa știe pe câte dispozitive este logat cu acel cont?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa folosesti contul pe 4 dispozitive oricare ar fi ele in acelasi timp. Practic pot 4 oameni sa se uite in acelasi timp de pe contul tau

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Poate fii folosit in acelasi timp de către 4 persoane pe 4 dispozitive.
Poți să imparți contul și costul cu alți prieteni.
Ideea e că in același moment nu il poate fii folosit pe mai mult de 4 dispozitive.

| Alexandr1onnn a răspuns:

Poți să faci 4 conturi și de pe fiecare cont în parte te poți loga pe câte dispozitive vrei.

| vexaystaff a răspuns:

Adica iti poti folosi contul tau pe o limita de 4 ecrane
Cat despre dispozitive nu conteaza pe ce esti logat... Cum ar fi 3 telefoane si un ps4= 4ecrane