| Jokers666 a întrebat:

De ce cand vreau sa fac orele on-line si vreau sa opresc camera de la webcam, parca camera aia nu ar avea intentia sa se inchide ori ii lene ori sunt spionat?

Răspuns Câştigător
| zilog a răspuns:

Da ai un morcov in mersi-dos dar trece cu
https://www.malwarebytes.com/
e moca free

https://www.zonealarm.com/software/free-firewall

asta este ca sa nu iti mai intre si alti morcovi
acum dezinstaleaza porcaria aia de antivirus ca nu e buna de nimic ca nu mai exista virusi si aceste programe fac impreuna cel mai bun antivirus de pe planeta
te protejeaza de sida
si de viermi de retea si de toate programele de pe planeta de spionat

| Jokers666 explică (pentru zilog):

Apropo folosesc ca antivirus Avast daca stii

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ori nu stii sa o inchizi.

| Jokers666 explică (pentru darrio2007):

Normal ca sti sa o inchid ca nu are cum mai sti ca daca nu stiam sa o inchid cum mai stiu sa folosesc TPU

| darrio2007 a răspuns (pentru Jokers666):

Una e TPU si alta o camera video.

| Jokers666 explică (pentru darrio2007):

Da frt stiu sa opresc camera webcam dar dupa ce o opresc parca dupa cateva secunde s-ar porni singur dar fara sa ma vad eu si dupa se opreste automat

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si cum masori aceasta "intentie" a cemerei care nu ar vrea sa se inchida?

| Wr3nch a răspuns:

Probabil progarmul are o intarziere.

| Jokers666 explică (pentru Wr3nch):

Folosesc Classroom apropo