| Sachiroo a întrebat:

Salut, lume! Știe cineva o aplicație de pe Magazin Play, cu ajutorul căreia mi-aș putea schimba vocea, asemenea celor de la Anonymous? Îmi trebuie, pentru a putea posta niște clipuri pe Tik Tok.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută și tu "voice changer" pe magazin play. Vezi care este utilă ție. Sunt multe aplicații.

| Sachiroo explică (pentru anonim_4396):

Am zis că vreau o voce asemenea celor de la Anonymous. Mă gândeam că poate știi exact!

| alisa201921 a răspuns:

CapCut merge, dai acolo la audio și poți edita sunetul in mai multe feluri.

| Sachiroo explică (pentru alisa201921):

Ms! Am aplicația, dar nu mă gândeam să mă folosesc de ea pentru treaba asta. Căutan aplicații, gen "change voice".