| MihaiSurdu a întrebat:

Salut! Stiti niste siteuri cu niste adidasi ieftini?(nu imi permit momentan incepand scoala)
Intre 0-200 lei si sa nu iau teapa?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

EMAG
gasesti o groaza de variante pana in 200 lei

| sierra1 a răspuns:

" MihaiSurdu: siteuri cu niste adidasi ieftini? ...Intre 0-200 lei"

Mișulică mamă, la zero lei, doar că-i furi de pe undeva.

Vezi ce au in piața de vechituri (obor) - acolo sunt adidașii tăi

| MihaiSurdu explică (pentru sierra1):

Voiam sa spun de la 0 lei pana in 200 gen ca sa na fac inteles.

Răspuns utilizator avertizat
| Holy97 a răspuns:

Incearca epantofi online iar magazin fizic iti recomand deichmann. Am luat o pereche adidas la 170 lei. Au oferte chiar ok