| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor a întrebat:

Stiti careva siteuri cu bichoni puiuti mai ieftini caci nu imi permit 8 milioane pe unul.Sa fie intre 2-4 milioane daca nu mai ieftin dau funda la cel mai bun site

Răspuns Câştigător
| Green007 a răspuns:

Am un prieten care vinde bichon add la :swamp_2010 chiar m-a intrebat daca cumpar dadea 3 puiuti frumosi foc:X pe 4 milioane de da repede addwinking

3 răspunsuri:
| Green007 a răspuns:

Atunci trebuia sa plece din taea si m-a intrebat dca nu doresc ca amn vrut sa cumpar de la el unn Brac German si... dupa nu am mai stiut nimic de el. Apoi de Sf Valentin a facut Oferta asta da dea 1 cu 2 mil si frumos foc asa ca adauga id-ul meu in lista si vb mai multe pe mess. iti da si pozewinking

| Green007 a răspuns:

Scz pentru greselile anterioare

| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor explică:

Ii vinde pe toti 3 la 4 milioane?