| Georgescu_Radu_1981 a întrebat:

Stie cineva cum se poate instala driverul pt conexiune wifi pe Windows Vista 32-bit? Am un laptop Toshiba Satellite si imi scrie mereu ca nu au fost gasite retele.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.driverscloud.com/en
Trebuie sa ai instalat Adobe Flash Player. Start the detection/Agent installation/Automatic installation. Apoi instalezi ce se downloadeaza si dai iarasi Start the detection. In My drivers gasesti ce trebuie instalat. Le downladezi, le instalezi si le poti pastra pe un CD pentru alta data.
Mai este varianta de a scrie denumirea si modelul laptopului si sa iei driverele de pe site-ul original. Daca n-ai internet prin cablu imprumuta un stick de la cineva care are si rezolvi in 30 minute.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poti sa gasesti driverele potrivite pe websitul oficial Toshiba http://support.toshiba.com/drivers