| Pirvu_Dany_1999 a întrebat:

Salutare! am nevoie de ajutorul vostru,la un moment dat am avut o aplicație,pentru,,remote’’pe telefon,aceasta fiind de la LG,am uitat de ea și ceva timp n am avut bani pe card,acum și a retras un abonament pe un an,eu am dat refound la Apple,după un site menționat de ei,exista și alta metoda pentru refound?, am dat mail la 20 de min după ce a retras suma, mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Intra in subscriptions si da-i cancel. altfel o sa-ti tot ia, degeaba faci tu cereri de refund.

| Pirvu_Dany_1999 explică:

Nu ma ajuți, unde ești acest subcscription, Menționez ca am iPhone