| nukemdfkz a întrebat:

Unde as putea raporta un atac ddos?

Am ip-urile celui care m-a atacat:

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Daca stii cien e faptasul de ce nu il bati? Si eventual poti sa ii distugi telefoanele cu un ciocan.

| William a răspuns:

Lol nu am fost atent, am crezut ca zici ca ai iphonurile aluia. laughing

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Iti recomandam sa iti pastrezi activ firewall-ul pentru a fi protejat impotriva atacurilor.

| DryIce a răspuns:

Esti nub? serios no. Daca sti ip-urile punele la router la ddos protection firewall/ filter. Le banezi si gata. Un router adevarat are protectia asta activata si e automata, daca simte un ddos in mai putin de 1 secunda blocheaza toate ip-urile atacante.

Nu asta e problema cea mare? Nu putem ataca nimica ca au protectie. De asta s-au inventat botnets care ataca cu mii de ip-uri nu cu 4 cate ai enumerat tu tongue

Răspuns utilizator avertizat
| KanezuY a răspuns:

Nu ai cum, recomand sa ai firewallu ON.