| alexx102428 a întrebat:

1Ati fost vreodată pe stadion la o finala de Champions League Europa League World Cup EURO!?
2 Ce parere aveti despre site ul 365 Sports Events? Ați comandat vreodată bilete la meciurile tari din Europa de pe acest site 365 Sports Events!?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca eram bogat cu siguranță eram prezent că ador fotbalul. Cred că visul oricarui român e sa asiste la o finală în care protagonista sa fie o echipă românească în Champions League.
Nu știu despre site-uri că eu merg la agenții sa pun biletul.