| serghei1996 a întrebat:

Cui ii place fotbalul, neaparat sa puie raspuns!
Cine va Cistiga in Finala Champions League? Manchester United vs Barcelona?

10 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Barcelona pentru că are echipa mai creativă, si jocul acela de pase nu cred că il poate anihila vreo echipa

| jean4 a răspuns:

Mai @blueyes nu paria ca te asigur ca perzi pariul. Sergiule1996 sa stii ca Manchester cand ai va zdrobi in bataie pe cei de la Barca, catalanii nu o sa isi dea seama ce ea lovit. Barcelona fara Messi e praf si Fergusson stii el cum sa aseze apararea ca sa nu miste nici din unghii piticu. Manchester sigur bate.

| jean4 a răspuns:

Care dracu da stupid la toti care posteaza raspunsul Manchester United (toti care sunt cu MU au cate un stupid ceilalti care cu Barca nu au). Fiecare are favorita lui si care nu e Fair play sa plece dracu de la categoria asta

| An0N1M a răspuns:

Manchester unitedbig grin

| aleexandraa a răspuns:

Barcelona :X bineintelestongue funda:X

| Un1kuL a răspuns:

Barcelona! chiar cine face pariu cu mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barcelona.Clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manchester United! Cred ca sunt mult mai determinati, iar asta le va prinde bine. Dar, vom vedea in momentul confruntarii cine merita titlul. Cei mai buni, sa invinga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@blueyes, il fac eu! Pe ce pariem si cum primim recompensa?

| serghei1996 explică:

Ba baieti! orice echipa care va juca cu Barcelona,voi suporta pe ei, Urasc Barca, le ajunge trofee!