| arisss a întrebat:

A cumparat cineva bilete la STEAUA - FC Twente de pe eventim.ro? daca da, atunci imi puteti spune, in cat timp ati primit confirmarea, cum ca ati platit biletele? Eu le-am platit azi prin transfer bancar.si as vrea stiu aproximativ cand primesc?

5 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Ar trebui sa apara in cursul zilei de azi sau cel tarziu maine...

| Baggio21 a răspuns:

Am luat si eu 3 bilete si am sunat la Bucuresti sa-mi dea nr de cont sa le fac transfer bancar dar inca nu mi.au dat nici un raspuns, tu de unde ai stiut de nr lor de cont?

| Baggio21 a răspuns:

Tu de unde ai aflat contul lor bancar unde sa le transferi banii?

| arisss explică (pentru Baggio21):

Pai mie mi-au trimis mail de confirmare, cu toate datele unde sa livrez banii...dar nu am gasit un numar de telefon...Ai putea sa-mi lasi un nr de tel?

| Baggio21 a răspuns:

Am primit mail de confirmare, am trimis azi banii, si ast si eu un mail de confirmare ceva sau bilete!
Nr de tf Eventim.Ro!
Luni - Vineri: 10:00 - 20:00
Sambata: 10.00-14.00 (10.00-16.00 in cazul in care sunt evenimente majore)
tel:+4021 250 10 08

sau cauta pe net nr de tf de la Bucuresti Mall sau Plaza Romania... si cand rasp cineva spune.i sa.ti faca legatura cu Eventim.RO... au standuri in mall'urile din Bucuresti!