| BoogieqTp a întrebat:

A cumparat cineva cartea "Totul despre cresterea in inaltime" de Gabriel Lungu? Nu vreau raspunsuri de genu "Practica Basketul" si chestii de genu'. Vreau sa stiu clar cine a cumparat-o daca a dat rezultate, sa stiu si eu daca o cumpar sau nu.Cel mai bun raspuns primeste funda.Repet,vreau pareri cu privire la carte, nu la inot/basket/etc.

1 răspuns:
| Marian1990 a răspuns:

Nu stiu ce carte au aia :)) dar eu am reusit sa cresc 6 cm in inaltime cu ce am cumparat de la astia :D www.inaltime.com