| lucib a întrebat:

Vreau sa va pun 2 intrebari:
1. A folosit cineva cartea,, Totul despre cresterea in inaltime" scrisa de Gabriel Lungu? A dat rezultate?
2. A-ti folosit sau stiti alte tehnici/carti care sa functioneze?
P. s.:nu vreau sa spuneti:nu fi naiv, sau alte chestii de acest gen.Multumesc.

4 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Nu vreau sa te descurajez dar nu cred ca o carte te poate sa cresti in inaltime, cea mai buna metoda care da rezultate este innotul, dar practicat cu regularitate. bafta

| biliana a răspuns:

Un coleg de la scoala a facut ceea ce a scris in carte si sa stii ca este mai inalt... drept sa-ti spun nu stiu daca este de la carte sau pentru ca este in crestere

| dizell a răspuns:

Eu nu stiu eu tot vrea sa o procur si niustiu ce sa fac, dar cam nas crede. Una ce stiu ca dupa ce m-am intins la turnic si am facut exercitii speciale m-am intins cu 3cm dar daca ridic o greutate ma dau in jos. Ceva stupid!

| dia_4000 a răspuns:

Vorbeste cu un doctor endocrinolog, fa sport baschet, inot