| Barbu_Adita_1994 a întrebat:

A fost Royal Rumble 2014 in Wrestling, daca da imi dati va rog frumos link-u cu tot show-l; dau fundita.

4 răspunsuri:
| xXAlphaXx a răspuns:

Il poti vedea LIVE pe ppvdirect.com la 3 dimineata ora Romaniei! Trebuie numai sa-ti faci cont, dureaza 1 minut

| xXAlphaXx a răspuns (pentru xXAlphaXx):

Tot pe acest site poti vedea si show-ul inregistrat incepand de luni dimineata!

| Barbu_Adita_1994 explică:

La tv nu pot sa-l vad s-au pe net fara sa-mi fac cont pe nimic?

| RKO28 a răspuns:

Nu a fost. Este in noaptea asta in America si il vei putea downloada maine dimineata