| Barbu_Adita_1994 a întrebat:

Imi dati va rog frumos un link unde pot sa vad tot meciul Royal Rumble 2014 dublat in romana sau sa scrie acolo jos(am uitat cu se spunea) cel care imi da cum am cerut primeste fundita + vot.

1 răspuns:
| mynayo a răspuns:

Cu subtitrare(cand scrie jos) nu il gasesti oricum.A fost acum 2 zile pe voyo dar in engleza.Nu il gasesti dublat deocamdata nici pe wrestling fan. Daca mai astepti putin o sa apara pe sport.ro dublat. Sper ca te-am ajutat.