| anonim_4396 a întrebat:

A luat cineva suplimentele Serious Mass?

6 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Da am luat mai multe suplimente de la ON, ce te-ar interesa sau ce nelamurire ai?

Răspuns utilizator avertizat
| SiLaS a răspuns (pentru renataa):

Ca si supliment este foarte bun, chiar te ajuta sa iei in greutate si in masa musculara! Eu l-am folosit in perioada de masa musculara, dar in general ma feresc de gainere deoarece nu am incredere in ele, de la unele de proasta calitate poti risca sa faci diabet de gradul 2!

Răspuns utilizator avertizat
| lastOne a răspuns:

Are sucraloza asa ca mai bine zii pass... eventual incearca 86% Whey Protein Isolate de la PowerTech, este indulcit cu stevia (clar MULT mai sanatoasa decat sucraloza).

| SiLaS a răspuns (pentru lastOne):

Multe suplimente sunt indulcite cu sucraloza dar multi nu citesc etichetele!