| anonim_4396 a întrebat:

A mai comandat cineva steroizi de aici? Observ ca preturile sunt mici.

http://www.allsports-pharmacy.ws/

5 răspunsuri:
| hgcl a răspuns:

Cand te gandesti sa incepi un ciclu cu steroizi de orice fel, te gandesti si la riscuri. De ce zic "riscuri" pentru ca tu nu esti un profesionit care sa mearga la midic, sa-si faca analize si ca rezultat analizele iti vor zice de ce steroid ai nevoie si ce reactii adverse o sa ai sau nu o sa ai. Deci ai grija si inainte de a incepe un asemenea ciclu informeaza-te bine.

| anonim_4396 explică (pentru hgcl):

Am peste 5 ani de sala, habar n-ai cine sunt si pentru ce ma antrenez. Ori zici ceva util ori esti pe langa subiect, de datatori cu parerea si sfaturi e plin.

| hgcl a răspuns (pentru anonim_4396):

"Am peste 5 ani de sala" asa zici treaba asta, zici ca te-ai nascut cu gantera in mana... Ia uimeste-ma tu care-i treaba cu steroizii, cine esti si pentru ce te antrenezi, domnule "profesionist"?

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

5 ani de sala = ZERO

Dupa 10 ani de sala te apropii de maximul genetic ( nici atunci macar... ) si te poti gandi la steroizi.

| sasha898 a răspuns:

Pai si daca mai ai 5 ani de sala dcmai ceri pareri pe TPU, ca aici majoritate cred ca proteinle sunt steroizi. Si inca ceva, sa stii ca nu se merita steroizii.