| Robert061992 a întrebat:

A mai comandat careva steroizi de aici? Observ ca preturile sunt foarte mici.

http://allsports-pharmacy.ro/index.html

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Iti dai seama ce porcarii sunt pentru ca sunt ieftini.

Steroizii buni te costa bani ca lumea ( hgh spre ex. e vreo 1500 de euro ).

Oricum cand iei steroizi, ai bani ( ca doar ai 7 mese consistente pe zi, deci 15-20 de mil / luna alimentatie )

| GoldandSilver a răspuns:

Eu iti recomand sa nu iei acesti steroizi ca nu sunt buni.Siteul acesta pe langa steroizi mai are si medicamente pentru cei care au probleme cu hormoni.Nu stiu eu nu recomand asta.

| bowtiki a răspuns:

Allsports-pharmacy e cel mai ok site care exista la noi. Intr-adevar in 2015 au avut ceva probleme, va dati seama ca treaba asta nu e tocmai ok sa vinzi aceste prod pe net, cred eu. In 2013 si 2014 am comandat de la ei cu banii inainte si au ajuns produsele. la telefoane nu prea rasp, mai ales la cel de pe site, de obicei ma sunau de pe alt nr, iar dupa cateva luni cand sunam pentru o nou comanda pe nr respectiv nu mai era valid nici ala... deci cam greu dai de ei.cel mai bine inainte de comanda trimiti email cu prod pe care le doresti si daca iti rasp la email si iti confirma ca sunt pe faza at poti sa le trim banii si prim comanda

| Gheorghiu_Stefan_Daniel_1983 a răspuns (pentru bowtiki):

Ce ai comandat de la ei? Ms

| Gheorghiu_Stefan_Daniel_1983 a răspuns:

Si eu ma gandeam sa comand cate ceva de la ei...preturile par destul de bune si au varietate mare, nu stiu ce sa zic, daca e sa ti asumi riscul lasa un review, pe nici un site de profil nu ai certitudinea ca primesti sau nu produsele comandate daca e s o luam asa, iar cei ce au lasat review uri aiurea de asemenea pot fi site uri concurente... daca totusi comanzi lasa te rog un comment.Bafta

| Matei_Alexa_1983 a răspuns:

Da. E o mare teapa.

| Sorin_Bercaru_1982 a răspuns:

Nu comandati de pe siteul asta pentru ca sunt hoti te fac la bani si produse, si nu se tin de cuvant cu modalitatea de utilizare

| Cosminmg a răspuns:

Sa nu cumva sa comandați steroizi de pe site allsports pharmacy pentru ca luați teapa, banii trebuie depuși înainte la banca și produsele nu mai vin deloc, eu am plătit acum doua luni și numai ajung produsele, nu au nici tel real pe site iar la mesaje nu raspund