| alexx102428 a întrebat:

A semnat Cristiano Ronaldo cu Juventus Torino?

15 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Maine e posibil sa fie oficial, e cel mai tare transfer facut de torinezi in toata istoria lor, sa-l cumpere pe Ronaldo, in schimbul sumei de 100 de milioane de euro, dar cu 30 de milioane de euro salariul anual, asta da afacere facuta, si Serie A devine din ce in ce mai interesant.

| TehDevil a răspuns (pentru Drimmero):

Voi ce miscati pe piata transferurilor? Pool cica il vor pe Dybala happy

| Drimmero a răspuns (pentru TehDevil):

Pana acum s-a miscat excelent conducerea, au venit Lichsteiner,, Sokratis de la BvB, Leno de la Leverkusen si urmeaza zilele astea sa fie si Lucas Torreira in tricoul tunar. Incepem intr-un final sa aratam ca o echipa... abia astept noul sezon de Premier League.

Pool are si antrenor,, are si echipa, sunt invidios pe ei.
Cu care esti?

| TehDevil a răspuns (pentru Drimmero):

Da, Lichtsteiner. e bun, pacat ca are o varsta si el. Voi v-ati miscat bine mai mult din prisma faptului ca ati scapat de Wenger happy Sa vedem cum se descurca Unay.
Eu, juvenin pana la moarte! happy Alte favorite nu am.

| Drimmero a răspuns (pentru TehDevil):

S-au facut transferuri cu cap,, dar ce a lasat Wenger in urma lui e prapad, are munca titanica Emery de facut, dar am incredere in el, noi tunarii asteptam trofeele sa vina.

L-am preferat pe Allegri de la voi, m-am intristat putin cand am aflat ca a semnat prelungirea contractului, era preferatul meu, dar nici Unay nu este nici vreo optiune preferata, dar nici nu am negat o eventuala venire, il prefer il locul lui Luis Enrique de exemplu...

Foarte bine! aveti echipa si traditie mare in spate. La fel si eu, tunar pana la moarte, up the gunners!

| aXy99 a răspuns (pentru Drimmero):

Are 33 de ani si 5 luni. Nu mai e tocmai tanar.
In orice caz, isi vor scoate banii din vanzarea de tricouri, reclame etc.

| Drimmero a răspuns (pentru aXy99):

E cel mai bun, indiferent de varsta pe care o are, Juve a castigat un transfer imens daca e oficial.

| aXy99 a răspuns (pentru Drimmero):

Trebuie sa te gandesti si pentru viitor nu doar pentru prezent.

Intr-adevar, ar fi un transfer colosal pentru Juventus.

| Drimmero a răspuns (pentru aXy99):

Daca le aduce UCL, deja putem spune ca viitorul nu mai conteaza, de 1 sezon are nevoie Ronaldo pentru a-i incorona si pe ei campioni ai Europei.

Sunt curios cum vor aborda problema toti fanii ronalduci, daca din 'madridista ' se transforma in 'binaconero'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu, dar sigur va semna in cateva zile

| TehDevil a răspuns:

Inca nu e nimic oficial, doar speculatii. Insa, se pare ca e din ce in ce mai aproape de Juventus.

| Andrei095gmr a răspuns:

Presa scoate tot felul de prostii,daca el pleaca, Marcelo si Ramos pelaca si ei cu el, asa au declarat cei doi, dar, eu nu paraseste Real Madrid!

| Drimmero a răspuns (pentru Andrei095gmr):

De ce nu? Nimic nu este vesnic... cu atat mai mult sederea lui Ronaldo la Real!

| Shinderiu a răspuns:

Încă nu e oficial dar cel mai probabil o sa se transfere.

| Mickey05 a răspuns:

Nu e prezentat oficial, dar 99 % va fi la juventus