| TheWalker11 a întrebat:

Cum vi se pare mutarea lui Cristiano Ronaldo la Juventus?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chestie de marketing... imbatraneste si el si probabil nu mai facea fata la Real

| Drimmero a răspuns (pentru suntserios):

Marketing? Nu stiti ce vorbiti, veti vedea ca o va duce sus pe Juventus, inclusiv spre castigarea UCL.

| suntserios a răspuns (pentru Drimmero):

Sa o duca, nu am nimic impotriva, da nu de asta s-a dus el acolo

| Drimmero a răspuns (pentru suntserios):

Dar din ce cauza? Crezi ca Perezu' nu-i putea da in continuare salariul mult dorit? a vrut o alta provocare, vrea sa demonstreze ca e cel mai bun si ca poate castiga trofee in orice campionat.

| Drimmero a răspuns:

10 nivele va creste Serie A datorita lui! E ceva senzational.

| ShaniTempo a răspuns:

Ceva gen spectaculos, o sa se poata manifesta chiar si acolo, mai ales ca va fi un jucator de baza