| jennyfer_8580 a întrebat:

A slabit cineva cu aloe ferox?

2 răspunsuri:
| oOoRubyoOo a răspuns:

Nu inteleg de ce vreti sa cumparati toate porcariile.
E foarte simplu : pentru a te ingrasa iei mai multe calorii decat arde corpul,pentru a slabi iei mai putine calorii decat arde corpul
Te feresti de carbohidrati simplii adica dulciuri, sucuri etc

Cardio gen alergari, saritul coardei etc pentru a ajuta corpul sa arda mai multe calorii+o dieta echilibrata = sanatate+corpul dorit

| m0x a răspuns:

Da.eu.de fiecare data cand aud asa o intrebare rad asa de tare ca pierd cate un kilogram