| lyTTTT a întrebat:

A slabit cineva la picioare? sunt fata si port 29 la blugi si am picioarele f groase si as vrea sa le subtiez. stie cineva cum fac asta?straight face

6 răspunsuri:
| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

Uite,nu poti slabi doar la picioare ci la tot corpul. Eventual ai putea sa-ti desvolti musculatura si asa vor fi si mai subtir si mai frumoase. Evita scarile rulante sau lifturile.Fa simple plimbari si urca si coboara scari big grin daca vei avea febra musculara inseamna exercitiile functioneaza.Plimba-te pe role, alearga fa simple plimbari. Functioneaza happy

| adych a răspuns:

Singura varianta este alergatul la care mai adaugi genoflexiuni, fandari. Iti faci un program zilnic in care sa le incluzi pe toate si iti garantez ca in 2 luni o sa ai niste picoare superbe. :*

| Scarabeul a răspuns:

Daca vrei sa slabesti picioarele trebuie sa "munceasca" picioarele foarte mult, incearca sa faci multe genoflexiuni fa genoflexiuni pana simti uh ca te ustura foarte tare, si daca mai poti rezista nu te lasa

| HopeAndDream a răspuns:

Ce zici de un sport care te ajuta sa te relaxezi, distrezi dar si sa slabesti de la 200 la 700 calori pe ora? Adica dansul sportiv. Si cine stie. poate daca te apuci faci si performanta si mai si slabesti.batting eyelashes Dansul te ajuta sa ai un aspect de invidiat si te ajuta in socializare..multi prieteni noi. E o idee. thinking

| KinderashaXD a răspuns:

Poti alerga prin parc. Plimba-te cu rolele \ biciclete. Fa cat mai multe plimbari si incearca sa tii un regim ...nu foarte strict ci doar sa nu mai mananci grasimi si multe dulciuri. Succes :*

| Ramonica666 a răspuns:

Pai alearca si fa multa miscare cu picioarele adica Geneoflegiuni si altele care trebuie sa folosesti mai mult picioarele da na n-ai cum sa slabesti numai la picioare