| McCrush a întrebat:

A vazut cineva meciul Steaua-Twente? Eu da si il admir pe Rusescu care a avut cele mai multe sanse de marcare.
Si imi pare rau ca au luat bataie dar totusi mai sunt sanse.

Răspuns Câştigător
| emylian92 a răspuns:

Da. rusescu ar trebui jucat varf alaturi de tatu si prepelita mijlocas dreapta, iar la mijloc brandan cu bourceanu.
asta e. steaua a avut ghinion. eu cred ca sansele sunt de 40% de calificare pentru steauawinking

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Am văzut meciul.
Cu toate regretele pentru steaua vreau să spun că s-a dus la pământ,si mai rău este că nu e singura echipă care se află în acelaşi stadiu.
Da, Rusescu este oarecum bun.
În legătură cu şansele, eu cred că nu mai există.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua nu mai are nici o şansă. Singura pe care a avut-o a irosit-o la Bucureşti.

| robertionutz3333 a răspuns:

Da rusescu a fost f bun doar ca suturile au fost cam departe de poarta ar trebui el in locul lui f costea iar in locul lui nikolici m costea...dar sanse sunt.si cred ca in olnada vom bate 2-0 cine e cu mine
?