| Marius7121 a întrebat:

AC Milan-cel mai de succes club din lume, Juventus Torino- singura echipa europeana care are in palmares orice trofeu, atat intern cat si extern, Real Madrid CF-echipa cu cele mai multe cupe ale campionilor, Liverpool FC-cei mai frumosi suporteri si cel mai frumos imn, mai dati-mi exemple de echipe de fotbal care au ceva special.

Răspuns Câştigător
| beatbox97alex a răspuns:

FC Steaua Bucuresti -echipa cu cel mai nebun patron din lume laughingrolling on the floor