| Mihai87 a întrebat:

Europa League=Liga a doua! Echipe ca bilbao,sahtior,tarnava, atletico madrid, standard liege lupta pentru ea! Echipe ca Milan,Juventus,Chelsea,Barca,Manchester,Real, Liverpool, Ajax lupta pentru champions league! Sunteti de acord cu desfiintarea Europa League? Oricum e o competitie a looserilor!

8 răspunsuri:
| CalinPop a răspuns:

Nu sunt de acord

| Ibrahimovic a răspuns:

Esti pe langa total cu fotbalul! In caz ca nu ai vazut urmatoarele meciuri din Europa League iti spun ca sunt echipe precum Chelsea(castigatoarea UCL anul trecut), Inter, Ajax, Fenerbahce, Napoli, Lyon, Atletico Madrid si multe alte echipe tari...nu doar cele pe care le-ai enumerat tu, care, chiar si acelea sunt forte tari unele dintre elewinking

| Mihai87 explică (pentru Ibrahimovic):

Nu le compara ce Chelsea, Inter, Ajax cu modesta Atletico Madrid! Cele 3 echipe au 8 champions league in timp ce echipa din madrid a fost mereu o outsidera!

| Ibrahimovic a răspuns (pentru Mihai87):

Mda cele 3 echipe au impreuna 6 cupe Uefa Champions League nu 8winking, iar modesta Atletico Madrid a castigat deja 2 din cele 3 editii ale Uefa Europa Leaguewinking

| Sorin987 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Ajax-4 ucl
Inter-3ucl
Chelsea-1ucl
Daca faci un calcul sunt 8! Mai du-te pe la scoala ca vad ca ai cam lipsit de la ora de matematica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu uităm totuşi că Atletico Madrid şi-a dat jeturi peste Chelsea în meciul direct, iar United n-a făcut faţă sezonul trecut în EL. Cât despre Liverpool, luptă pentru Europa League.

S-au desfiinţat deja destule competiţiei europene, dacă mai o desfiinţează şi pe asta se duce totul pe apa sâmbetei.

| BassHunter13 a răspuns:

Prietene te inseli...In Europa League sunt echipe precum Ajax Chelsea sau Atlectico Madrid si nu cred ca Atletico ii o echipa naspa! Liverpool si-ar dori sa joace si in Europa League ca pentru aia se bate in campionat! ..Anul trecut a fost si MU si nu au luat nimic! Cum poti sa zici ca ii o cometitie a "looserilor""Nu cred ca te pricepi la fotbal daca declari asta!

| Sorin987 a răspuns:

Nu trebuie desfiintata chiar daca e o competitie a looserilor, trebuie sa castige si aia cevalaughing)))