| AnonimMareMareMare a întrebat:

Acele aparate care le lipesti pe burta, maini, picioare si iti pun in miscare partile respective, contracta muschii, habar nu am ce fac, chiar te aduc in forma de six pack de exemplu? Sau sunt doar de marketing spuse vorbele respective?

7 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Acele aparate nu sunt bune de nimic. Este doar o teapa cu acte.

| Elelei a răspuns:

Nu sunt utile decat vanzatorilor. Ii imbogateste.
Stiu pe cineva care a cumparat, l-a folosit destul de mult si degeaba.

| Lowkee a răspuns:

S ar mai duce lumea la sala daca ar functiona?

| Sorinica17 a răspuns:

Eu mi am luat si peste doua saptamani am realizat ca sunt gravida si ca mi-a omorat copilul

| AnonimMareMareMare explică (pentru Sorinica17):

Imi pare rau sa aud asta, insa il mai folosesti?

| Cosmin86 a răspuns (pentru AnonimMareMareMare):

Tu nu ai realizat ca e o ironie? Chiar ai un nivel atat de scazut de inteligenta?

| Lowkee a răspuns (pentru Sorinica17):

Glumesti?