| florin96ak47 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am fortat prea mult bicepsii si acum ma dor. Inseamna ca imi vor creste sau ca sunt prost ca am facut mult deodata? Daca mai fac exercitii va trece, ca o febra musculara?

Răspuns Câştigător
| nkd a răspuns:

Probabil ai febra musculara, atata tot. Cat despre "crestere" probabil te referi la luare in masa musculara. Dupa efortul fizic, ca cel de acum, si ai febra, muschii au nevoie de odihna, hrana, si somn pentru a creste.

2 răspunsuri:
| Bossmen a răspuns:

Pai ai făcut mult deodată și da iți vor creste dacă te doare și trebuie sa mai faci exerciți. funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Bossmen):

Serios? daca te doare trebuie sa mai faci?

esti doar un COPIL MIC care comenteaza si el, nu?