| KiDz33N a întrebat:

Adidas sau Nike ca firma de sport?

Răspuns Câştigător
| stefanstef2001 a răspuns:

Amandoua:

Adidas ca imbracaminte iar nike la incaltaminte.

19 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nike

| LolaLollita a răspuns:

Prefer Nike happy

| Ibrahimovic a răspuns:

Nike e cea mai titrata firma in orice domeniu, nu numai sport(parerea mea) happy

| MadalinaElly a răspuns:

Nike

| alextotal a răspuns:

Salut. Nike este firma mai buna decat Adidas (parerea mea) sunt mai calitativi adidasi. Si tin si mai mult.

| Mentalist09 a răspuns:

Adidasss. :s

| bianca20 a răspuns:

Ambele sunt foarte bune, dar imi plac mai mult articolele de la Nike!

| Cirjan_Robert_1997 a răspuns:

Amandoua sunt foarte bune

| Dariuspeerta a răspuns:

Adidas clar...

| Constantin_Radu_1994 a răspuns:

Adidas si nike sunt 2 firme de sport draguta, depinde cum preferi. Eu am avut si adidas si nike. Nike sunt comozi si lejeri, la fel si adidas. Dupa mine eu merg pe Nike deoarece marfa din Romania (fac referire la Adidas)e cam proasta si se rup repede, eu in 6 luni mi s-au rupt adidasi. Sper ca te-am ajutat funda puppy dog eyes?

| Gabitzuu_9957 a răspuns:

Ambele sunt foarte bunewinking

| yostefiyo a răspuns:

Nike

| morandi a răspuns:

Adidas

| BetaRoby a răspuns:

UITE! Nike este firma de sport pentru ca ADIDAS cum ai scris tu se scrie :ADIDASS!

| KiDz33N explică (pentru BetaRoby):

Tu esti but(A).Cum dracu sa se scrie adidass?rolling on the floorDa pe net daca nu stii inteligentule(a)!

| eLLiTe a răspuns:

Adidas zic eu

| vladdistrug a răspuns:

Eu as zice Adidas dar desigur si Nike este o firma buna big grin

| Marginean_Leonard_1991 a răspuns:

Frate e tot una pe care o alegi fiecare sunt foarte bune este alegerea ta nu a noastrawinking

| katapaka a răspuns:

Puma!