| RAY a întrebat:

Ai plans vreodata cand a pierdut echipa ta preferata de fotbal?

Răspuns Câştigător
| Daniel9988 a răspuns:

1.Steaua a apus de cand cu FCSB...
2. Dinamo s-a transformat dintr-un lup intr-un caine chior...
3.Barcelona joaca pe maidan de cand cu Verdeata ala...
4.Real Madrid sterge pe jos cu restul...
5.Macar Juventus sa mai respire...Da' cum ridica un pic capatana de la sol, cum ii tranteste Zidane un bobarnac...
Deci nu mai am rezerve de lacrimi si pentru restul'

58 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Ce ai cu bietele animale inofensive? straight face Sunt lacrimi de amuzament.

| soloRazvy a răspuns:

Nu,da am avut niste nervi

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Tu esti amuzata de necazul unui om?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Da. Sunt rea, știu. sad

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Malefica as putea spune, tu esti!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Tu ești și mai rău sad

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ti se pare, dar rau de tot.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

P f :*

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

: *

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Barca cu Valverde e cea mai slaba Barca de la Vilanova inspre 2017!

| Alex99999999 a răspuns:

Nu

| Daniel9988 a răspuns (pentru Drimmero):

Se scufunda,, BARCA'' noastra...

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Eu de 2 ani am tot prezis asta, ma faceau fanii vostri bolnav si habarnavist, poftim ca am avut dreptate, iar!

| Daniel9988 a răspuns (pentru Drimmero):

Imi vine sa il rup pe Verdeata...Pana si,, mumia frantuza'' era mai buna

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Duca-se Wenger...Arsenalul renaste fara el!

Luati-l, vi-l aduc eu pe aeroportul din Barcelona, doar sa nu-l mai vad!

| Daniel9988 a răspuns (pentru Drimmero):

Daca il vreti voi pe Verdeata, eu ma bag!

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Nu il vrea nimeni aici, asta e toata faza...

Maine maxim faceti egal. Ps nu sunt fan Real, e doar parerea mea umila.

| Daniel9988 a răspuns (pentru Drimmero):

Dap...Si uite ce a facut Verdeata. Daca al vostru este,, mumia frantzuza'', atunci al nostru este,, mumia spaniola...varianta mai moarta decat o mumie''

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Wenger e in top, nu ii ia nimeni locul mumiei.

Slab rau ati jucat, va batea si Arsenalul ieri)))

Valverde e antrenor? E clar ca va taiati singuri craca, a venit si petarda de Paulinho...

| Daniel9988 a răspuns (pentru Drimmero):

Era mai bine cu Neymar in atac....As da orice pentru inca un sezon cu Luis Enrique...

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Ca sa vedeti ce nemancati aveati in echipa, a plecat cand echipa merge prost, doar pentru a-si umple el conturile,, halal!

Oricum, a fost destept intr-un fel, si-a dat primul seama ca Barca scartaie.
Asta-i buna, sa-l regreti pe 'Ridiche', eu ce sa mai zic ca de ani de zile, de ani imi mananca ala sufletul?

| RAY explică (pentru Daniel9988):

Ai plans pentru toate echipele man?

| RAY explică (pentru Daniel9988):

Stau si ma intreb daca a castigat FCSB
Acum cand ma uit la tv
Eu am ales sa nu ma uit
Poate acum vor castiga
Am ajuns, am ajuns sa plang steaua mea
Unde nu ma vede, nu ma vede nimenea
Ca rade iubita de mine
oare nu le doare inima

| RAY explică (pentru Daniel9988):

Las ca poate vei plange si de bucurie candva

| Daniel9988 a răspuns (pentru RAY):

In afara de Real...Carpa Comunista a Spaniei...

| RAY explică (pentru Daniel9988):

Man te spreciez sincer, ai avut curajul sa recunosti asta, esti barbat cu adevarat

| Daniel9988 a răspuns (pentru RAY):

Barbatii plang uneori, dar incearca sa nu o arate... Femeile rad de ei, dar incearca sa para ca plang si ele...xD

| RAY explică (pentru Daniel9988):

Asa e man