| rares1414 a întrebat:

Care ii echipa ta preferata de fotbal?

Răspuns Câştigător
| CryChristiAN a răspuns:

Echipele mele favorite sunt:Barcelona, Atletico Madrid si Athletic Bilbao.

| rares1414 explică (pentru CryChristiAN):

Imi place ca ai inceput cu Barcelona dar nu te enerveaza antrenorul? Nu mai bine era Pep Guardiola?

| CryChristiAN a răspuns (pentru rares1414):

Camhee hee.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua!

| AdrianaBacescu a răspuns:

Bourssia Dortmund

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Romania-rapid,Spania-barca,Anglia-man city, franta-montpellier, Germania-borussia dortmund, Italia-milan, brazilia-atletico mg

| cosminjuve a răspuns:

Juventus funda

| JohnnySiPunct a răspuns:

Petrolul Ploiestihappy o echipa cu traditie nu ca altele din fotbalul romanesc care au castigat titluri intr-un mod pe care il stie cam toata lumea. Justice for Craiova, respect pentru Timisoara, UTA, Corvinul, si lista poate continua happy

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns (pentru JohnnySiPunct):

Si rapid n-are traditie?

| rares1414 explică:

Inafara de liga bcdefghi.z

| booy a răspuns:

Steaua si real madrid.

| Soare_Ionut_1996 a răspuns:

Steaua