| toteusunt a întrebat:

Echipa preferata de fotbal din Romania?batting eyelashes
si de ce?

Răspuns Câştigător
| cristinna1919 a răspuns:

"U" CLUJ!:X Pt ca e o echipa universitara si cu traditie! Presupun ca tu ti cu FCM Tg Mures, corect? happy

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Steaua. Imi place de cand eram mic. Pur si simplu vedeam jocul de pase pe care il practica si ma fascina. Am ramas fan si niciodata nu voi schimba aceasta preferinta. Raman stelist pe viata. Ma bucura enorm venirea lui Piti. Vad ca schimba foarte multe, in primul rand la capitolul organizare. Sunt sigur ca terminam in primele 3.

| User a răspuns:

Steaua. Ca asa.

| OanaG a răspuns:

Steaua.imi place pur si simplu :X

| vip 2010 a răspuns:

Dinamorolling on the floor) lol... stii dc? pentru ca sunt comparati cu niste cainilaughing si stii uh ca, cainele care latra nu masca. Si astia tot vorbesc dar in liga campionilor nu ajungrolling on the floor) vai d capul lor :happyrolling on the floor)))

| andreutza_5786 a răspuns:

Steaua...bine poate nu mai sunt ce au fost odata dar candva au fost o echipa foarte buna si cred ca merita tot spijinul nostru...adica sa fim langa ei nu numai in clipele bune ci si in alea rele

| toteusunt explică:

Nu prea ii corect happy eu tin cu Rapid, evident daca ar fi sa tin cu Fcm ar fi pentru ca e echipa locala si na... happy

| puffa_6346 a răspuns:

Steauatongue.pentru ca joaca binisorwinking