| district03 a întrebat:

Am 100 kg si 1.87. Ce gantere imi recomandati pentru. tonifierea muschilor? De cat?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Reglabile evident, ca o sa maresti mereu greutatea.

Incepi cu o greutate cu care poti face 8-10 repetari... cand poti mai multe, maresti greutatea

| ClaudiUBoXer a răspuns:

Iti dau niste sfaturi eu fac box si iti spun ce fac eu si slabesc 2kg jumate pe zi si eu am 57 kg si 1.74
1.du-te la sala+alergari in timpul liber de 3 ori pe zi a cate 5-10 min repriza la inceput apoi cresti la 10-15 si incearca sa faci si coarda+sprinturi cu coarda
2. nu te infometa daca te infometezi o sa pui de 2 ori inca atat dimineata cand te trezesti maninca 2 oua apoi la pranz piept de pui sau alt cv si seara sa nu maninci dup 7 cam atat
Funda big grin?