| mihai428 a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa iau proteine. Vreau niste pareri pentru Proteine pentru cresterea masei musculare - Gainer PRO, 1362gr (Muscle House) ps am 3 cuti

Răspuns Câştigător
| chivariadrian a răspuns:

Poti sa iei linistit proteine nu te va afecta nicicum, doar bine. Toata astea gainer pro si nu stiu ce is pline de zahar. Ia mai bine un concentrat proteic whey si aia e.

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Ia-le doar daca nu iti poti asigura necesarul de proteine din mancare.

| AndreiWeisz a răspuns:

Ai 15 ani doar, e mult prea devreme.

| Staif a răspuns:

Ai 15 ani si as zice sa te abtii!
Vinde cele 3 cutii.

| Pitbull41 a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa nu consumi proteine absolut deloc la o asemenea varsta cel mai bine ar fi dupa 18-19 ba chiar 20 de ani, daca chiar vrei sa ai ceva muschi ai putea frecventa mai des sala.

| aXy99 a răspuns (pentru Pitbull41):

Ai muri daca nu ai consuma proteine. Cine crezi ca citeste informatia genetica?