| bobitzu22 a întrebat:

Am 15 ani un 1, 85 inaltime si vreo 90 de kg nu arat asa gras as vrea sa ma apuc de sala de fapt fac ieu acasa cate ceva adica ridic greutati in fiecare seara de vreo 8 luni si se observa muschi bine la piept si idea e ca as vrea sa iau creatina sau cv pentru cresterea musculara rapida ce parere aveti masi ingrasa mai rau sau trebuie sa slabesc si dupa acea sa iau creatin.

1 răspuns:
| cristi1505 a răspuns:

Te duci lasa sala! Mai intai bagi definire pentru a elimina stratul adipos si dupa acea iti iei creatina deoarece creatina se utilizeaza in perioada de masa musculara si trebuie luata cu carbohidrati si trebuie sa consumi multi carbohidrati deci=>ingrasare.