| AlexIonut00 a întrebat:

Salut,
Am 16 ani, 1.70 m si 73 kg.
Fac sala de 2 luni si vreau sa slabesc. Am multi prieteni care fac sala si ei folosesc creatina si stereoizi si as vrea si eu sa ma apuc sa iau, dar imi este frica sa nu ma ingras mai rau sau dupa ce ma voi lasa de sala sa fie alte efecte. Aveti creo sugestie? Sa ma apuc sa iau vreun stimulent sau sa fac natural? Pentru ca vreau sa slabesc si sa fac ceva muschi.

Răspuns Câştigător
| sasha898 a răspuns:

1. Tu ai idee ce sunt steroizii?
2. Stii ca sunt ilegali?
3. Ai vreo idee de efectele secundare ale steroizilor?
4. Steroizii se iau de culturistii profesionisti sub supravegherea medicilor.
5. Nu ai nevoie de steroizi, mai ci seama la varsta asta, doar daca esti vreon cocalar care vrea sa se dea tare pe strada.

Daca vrei sa slabesti fa exercitii cardio.
Dupa ce tiai atins scopu si ai salbit, treci pe pus masa musculara. Ai cam yoate informatile necesare despre sportu asta pe www.culturism.ro

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Steroizi in niciun caz. Cel mai bine faci natural.

| AleExandru145 a răspuns:

Nu ai nevoie de astea. si steroizii sunt doar pentru culturistii profesionisti. e mai ok sa faci natural, o sa vezi rezultate si asa.