| angy_5233 a întrebat:

Am 156 cm am 50 de kg si as vrea sa slbesc ca imi ies in evideta burta si picioarele ce as putea face sa slabesc? fundita

Răspuns Câştigător
| scumpica_3107 a răspuns:

Gimnastica in fiecare dimineata.incearca sa nu mai mananki mult.ci cateva fructe nu strica. sport sport si iar sport

2 răspunsuri:
| lolly1130 a răspuns:

Pai mai intai incearca sa nu treci peste cantitatea de calorii necesare
(cauta pe net calculatorul de calorii, si vei vedea necesarul), cateva exercitii fizice in fiecare zi, si de preferat macar 30 de min de joking. Sper ca tziam fost de ajutor... fundita?

| NorbertNorbert96 a răspuns:

Sa te pui la diaeta "naturista"
Adica sa mananci multe multe legume si fructe si sa nu mananci asa multe grasimi. Incearca sa mananci sanatos si regulat ( adica sa mananci cam la aceeasi ora in fiecare zi ), si atunci va fi totul OK big grinwinking