| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si de mic voiam sa ajung fotbalist, eu ma antrenez in fiecare zi si sunt destul de bun.La mine in oras este un club de fotbal dar nu ma gandesc sa merg deoarece sunt neseriosi acolo cu totii de la antrenor pana la cei care joaca, nu stiu...ati putea sa-mi dati niste sfaturi? Credeti ca e tarziu la 16 ani, ca la varsta asta unii deja au ajuns la un nivel foarte bun. Stiu ca e o intrebare des intalnita dar chiar asta vreau.Dau funda!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sa ajung fotbalist. sunt destul de bun...in oras este un club de fotbal dar nu ..merg deoarece sunt neseriosi acolo cu totii "

n-aș crede că sunt TOȚI neserioși. Dar dacă tu nu ești suficient de bun pentru club, te-ai intrebat?

| helpforyou a răspuns:

Tarziu nu este. Dar trebuie sa mergi la un club, sa te antrnezi organizat si sa participi la competiile sportive. Altfel ramai doar la stadiul de vis.

Succes!