| H1z1 a întrebat:

Am 16 ani sunt baiat si am fundul mare, nu manac mult și fac și sport. Ce sa fac ca să scap de fundul mare? Va rog răspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| EliLeli a răspuns:

Sa-l lasi in pace, asa esti tu. Faci tot ce trebuie pentru a fi in forma, e doar o obsesie.

5 răspunsuri:
| 1234568807 a răspuns:

Pai daca nu mananci mult si faci sport de ce ai fundu mare?

| kGeorge a răspuns:

Daca faci sport precum alergat, mers cu bicicleta, faci picioare la sala etc e normal. Sunt muschii fesieri care dau aspectul asta. Nu poti scapa de ei.

| adorbanii a răspuns:

Genetica...

| carevaescu a răspuns (pentru adorbanii):

Asta ar trebui sa-ti indice ca nu ai multe opțiuni.

Daca esti plinut, slabeste pana la greutate ideala, apoi urmeaza sfatul lui EliLeli