| huideni1845 a întrebat:

Am 16 ani, sunt slab si vreau sa merg la sala ca sa ma ingras. puteti sa imi spune-ti daca exista antrenori (si cat costa) sau daca sunt la sali oameni care ma pot ajuta?

5 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Nu stiu cum e la voi, dar la noi cea mai ieftina sala incepe de la 50-70 de lei.
Mananca regulat, carne orez-cartofi, peste, oua.Este un antrenor care te va ajuta la inceput, dupa te inveti cu timpul dupa 30 de zile aproximativ deja vei stii ce si cum se face.

Răspuns utilizator avertizat
| irinuta1113 a răspuns:

Nu ar trebui sa te ingrasi dar sa mananci normal.Preturi incepand de la 29 RON!

| WarHammer02 a răspuns:

Salut,nu e ne voie sa te ingrasi neaparat poti incepe prin a avea mese regulate si la sala un abonament e in jur de 20 de lei depinde si de sala iar acolo exista un antrenor care te va invata el ce sa faci si ce aparate sa folosesti! Bafta!

| Tiby04 a răspuns:

Conform primului raspuns,nu trebuie sa te ingrasi,ci doar sa mananci bine si sanatos si regular, du-te la sala si lucreaza-ti tot corpul dar fara prea mari eforturi, esti inca in crestere, pe parcurs o sa iti creezi un frumos corp daca respecti anumite reguli, bafta!