| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Am 2 intrebari:
1) Care sunt echipele din LIGA 1 BETANO care credeti ca vor fi in opinia voastră in acest sezon prezente in play-off?
2) Care dintre aceste echipe prezente in play-off credeti ca o sa castige supa multa munca lupta si epuizare Campionatul Ligii 1 BETANO 2018-2019?

2 răspunsuri:
| Roberrt21 a răspuns:

CFR Cluj, FCSB, Astra Giurgiu, Craiova, Gaz Metan si Viitorul
Parerea mea e ca CFR Cluj v-a castiga, imi doresc si asta si sunt o echipa buna cu jucători talentati si valorosi pot sa tina de primul loc pana la sfarsit chiar si in fata FCSB-ului

| Tobias78 a răspuns:

FCSB, CFR Cluj, Craiova, Viitorul, Astra, Gaz Metan( în ordinea asta).