| alexx102428 a întrebat:

Imediat se termina sezonul din Liga 1 si o sa aflam noua campiona a României sezonul 2017 2018. E OK. Pe ce data o sa înceapă noul sezon al ligii 1 sezonul 2018 2019? Si o sa ramana sistemul cu play off si play-out?

1 răspuns:
| Cinga26 a răspuns:

16 octombrie
Nu, play off-ul iese din calcul, oricum e o metoda mai putin ortodoxa si convenabila pentru jucatorii nostri
Oricum, sper sa castige Romania, il avem pe Messi care arata bine si joaca destul de bine